Hlas Emmy za vás vyřídí většinu hovorů

Co s pacienty, kteří i po zavedení Emmy stále telefonují? Nasaďte doplňkového asistenta Hlas Emmy, který jejich hovory vyřídí. Do ordinace přepojí jen urgentní hovory, ostatní požadavky sám zadá do Emmy.

Proč využít Hlas Emmy?

Když nasadíte software Emmy, výrazně snížíte počet příchozích hovorů. Většina pacientů začne své požadavky zadávat přes aplikaci pro pacienty rovnou do Emmy. Jenže zbylá část vám bude stále telefonovat. Právě s těmito hovory vám pomůže Hlas Emmy, voicebot (hlasový asistent/robot), který funguje na principu umělé inteligence.

Jak Hlas Emmy funguje?

Když vám pacient zatelefonuje, hovor přijme právě hlasový asistent. Zeptá se pacienta, co potřebuje a nechá si od něj nadiktovat identifikační údaje. Z hovoru připraví doslovný přepis, který zadá do Emmy jako nový požadavek. Pouze pokud je hovor urgentní, přepojí ho do ordinace.

Pro pacienty je vyřízení požadavku přes Hlas Emmy velmi jednoduché, protože nemusí vybírat volby jako ve virtuální ústředně, ale hovor je vedený přirozeným způsobem. Téměř stejně, jako kdybyste se bavili s živým člověkem.

Jak Hlas Emmy pomáhá u MUDr. Youngové

„Po prvním měsíci fungování Hlas Emmy obstaral průměrně 46 příchozích hovorů za den. Pouze 5 pacientů uvedlo, že se jedná o urgentní hovor a hlasový asistent je spojil přímo se sestrou. Takže Hlas Emmy denně vyřídil 41 neurgentních hovorů, které by jinak musela řešit sestra. Ta má díky tomu čas na odbornou práci.”

MUDr. Adriana Youngová,
praktická lékařka v Praze

Jak Hlas Emmy pomáhá u MUDr. Schwarze

„Od sester a lékařů, kteří k nám chodí na praxi, slýchávám, že takové ticho u doktora nikdy nezažili. Hlas Emmy nám denně přepojí jen 1–2 akutní hovory, zbylé požadavky přepíše do dekurzu.

Na základě přepisu pak pacientům volám zpět a poskytuji jim distanční konzultaci. Pokud denně uděláte 10 takových konzultací za 165 Kč, měsíčně si přijdete na 33 000 Kč. Takže Hlas Emmy si na sebe vydělá a navíc výrazně uleví sestrám, které by jinak telefony musely zvedat.”

MUDr. Rodion Schwarz
praktický lékař ve Velkých Přílepech

V čem se Hlas Emmy liší od ostatních voicebotů

Hlas Emmy je součástí komplexního systému pro zpracování pacientských požadavků. Textový přepis hovoru ihned předá do softwaru Emmy jako nový požadavek a určí mu klinickou prioritu.

Díky tomu vám – na rozdíl od ostatních samostatně stojících voicebotů – ušetří spoustu práce s vyhodnocováním a přepisováním nahrávek.

Vyzkoušejte si Hlas Emmy

Zavolejte Hlasu Emmy s fiktivním požadavkem a otestujete, jak hlasový asistent funguje. Z hovoru vám rovnou zpracuje přepis.

Jaké výhody má Hlas Emmy

Konec přepisování

Hlas Emmy vyhotoví transkript hovoru a pacientův požadavek ihned přenese do Emmy. Ušetří vám tím hodiny času stráveného telefonováním a psaním poznámek.

Získáte klid na práci a čas na pacienty

Do ordinace přepojí jen telefony od pacientů s akutními obtížemi. Tím získáte čas na nerušenou péči o pacienta, který sedí před vámi.

Mluví a reaguje jako člověk

Díky pohotovým reakcím hlasového asistenta někteří pacienti ani nepoznají, že mluví s robotem.

Zvedá telefony jak o život

Pacienti už nemusejí čekat na lince. Voicebot telefon zvedne okamžitě a odbaví mnoho paralelních hovorů najednou.

Bez registrace

Pacienti se nemusí nikam registrovat, jen volají jako vždycky.

Nehledáte další sestru či telefonistku

Emmy za zlomek ceny zastane práci sestry na půl úvazku.

icon skupina

Kolik Hlas Emmy stojí?

Hlas Emmy stojí 3 Kč + 21 % DPH za minutu zpracovaného hovoru. Platíte podle počtu skutečně zpracovaných minut (hovory jsou zaokrouhlené nahoru na nejbližších 15 vteřin). Díky tomu, že vám nejsou účtovány žádné zřizovací poplatky, si můžete Hlas Emmy snadno vyzkoušet ihned a naprosto bez závazků.

Dosavadní zkušenosti ukazují, že ordinace v režimu „pár zvonění a pak Hlas Emmy“ mají náklady za zpracované hovory do 1000 Kč vč. DPH měsíčně. Ordinace v režimu „všechno přes Hlas Emmy kromě ve vymezených hodinách“ mají náklady v rozsahu 2000-2500 Kč vč. DPH měsíčně.

Kdyby se jednalo o urgentní hovor, který vám Hlas Emmy přepojí do ordinace, přičtete k němu 0,60 Kč + 21 % DPH za minutu přepojeného hovoru.

Náklady za přepojení hovorů do Hlasu Emmy a zpět do ordinace odpadají v případě využití virtuální ústředny místo jednoduchého přesměrování telefonní linky.

Často kladené dotazy

Jak funguje nasazení Hlasu Emmy?
K počátečnímu nastavení Hlasu Emmy stačí pouze přesměrovat stávající telefonní linky. Je to snadné – vše vyřešíte jedním telefonátem na operátora (nebo sami, pokud se jedná o mobilní číslo). Poradíme vám, jak na to.

Pokud se rozhodnete Hlas Emmy využívat dlouhodobě nebo máte speciální požadavky na jeho provoz, nabídneme vám virtuální ústřednu. I přes vyšší zřizovací náklady je při dlouhodobém použití levnější na provoz.

Můžu Hlas Emmy využívat jen část dne?
Ano. Pokud chcete, aby pacienti měli možnost volby, jestli se dovolají Hlasu Emmy nebo sestře, jednoduše Hlas Emmy na část dne vypnete. Po tuto dobu ve vaší ordinací budou dál zvonit telefony jako dříve. Můžete alternativně nastavit telefon tak, aby zvonil krátce v ordinaci a teprve potom se přesměroval do Hlasu Emmy.

Můžu Hlas Emmy využívat samostatně?
Hlas Emmy je speciálně vyvinutý a optimalizovaný pro použití se softwarem Emmy, proto ho nedodáváme samostatně. Více se o softwaru Emmy dočtete zde.

Jak přijímám urgentní hovory z Hlasu Emmy?
Je potřeba mít druhé telefonní číslo – buď mobilní, nebo na pevné lince – kam se z Hlasu Emmy přesměrují hovory zpět do ordinace. Toto telefonní číslo neuvidí pacienti, ani ho nemusejí znát. Při zřízení virtuální ústředny máte pak více variant řešení.

Jak dlouho nasazení softwaru Emmy zabere?
Pokud se rozhodnete, že Emmy chcete, systém vám na dálku nasadíme přibližně za hodinu. Emmy je připravená na fungování v každé ordinaci. Díky tomu ji nemusíte dlouho nastavovat a ani vytvářet vlastní dotazníky pro pacienty nebo texty odpovědí. Stačí, když si z nabídky předpřipravených dotazníků a frází vyberete ty vhodné a můžete systém ihned používat na komunikaci s pacienty.

Chcete vědět více o tom, jak vám Emmy v ordinaci pomůže?

Domluvte si s námi nezávaznou on-line ukázku. Představíme vám Emmy a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Kontaktní formulář

Zpráva byla úspěšně odeslána. Ozveme se vám co nejdříve. Děkujeme
Je nám lto, ale něco se pokazilo.
Zkontrolujte si prosím vyplněné údaje a zkuste formulář odeslat znovu.

MUDr. Ondřej Sobotka

Zakladatel a vedoucí lékař Emmy

Tim Young

Zakladatel a CEO