Tim Young
28.2.2021

Hromadné objednávání na očkování covidu

Emmy umí objednat pacienty na očkování proti covidu a pozvat je SMSkou pomocí pár kliknutí lékaře. A mnohem více...

Emmy pomáhá praktickým lékařům při organizaci očkování proti covidu více způsoby. Ale zásadní je možnost rychle objednávat velký počet pacientů bez nutnosti zaměstnat někoho navíc na jejich obvolávání. V této nahrávce ze schůzky pilotních lékařů 27. 2. ukazujeme jak lze vybrat pacienty z kartotéky k objednávání, nastavit ordinační dobu pro očkování a pak pacienty pozvat pomocí SMSky. Můžete si vybrat, zda mají pacienti možnost smskou termín stornovat odpovědí "Storno". Emmy pak umí doobjednat další pacienty do uvolněných termínů - podívejte se, jak je to jednoduché!

Kromě objednávání, Emmy se také umí dotázat pacientů na jejich zájem nechat se očkovat v ordinaci praktického lékaře a v případě souhlasu pacienta rovnou zapíše automaticky do ISIN. Můžete poslat dotaz typu:

Ordinace XY: Jan Novak, chcete se ockovat proti covidu v nasi ordinaci vakcinou AstraZeneca? Odepiste pouze "Ano" nebo "Ne".

Pokud pacient odpoví ano, Emmy ho zapíše automaticky do seznamu zájemců o očkování v dané ordinaci na ISIN. Alternativně může ordinace načíst seznam pacientů k zapsání do ISINu a Emmy se o to postará. Nebo lze pacienty k zařazení zadat ručně v kartotéce Emmy.

Zpět na výpis článků

Kontakt:

Pro technické dotazy či v případě zájmu o Emmy nás můžete kontaktovat na podpora@sestraemmy.cz

Zavolejte nám na
+420 222 360 060